لباس بالدار الکتریکی توسط BMW پرواز به سبک فیلم مرد آهنی

لباس بالدار الکتریکی توسط BMW پرواز به سبک فیلم مرد آهنی

تیم طراحی bmw با همکاری شاخه سری i این کمپانی لباس بالدار الکتریکی طراحی کرده است BMW در چند سال اخیر دست به توسعه فن آوری های هیجان انگیزی زده است.

وقتی صحبت از این فن آوری ها تولید شده توسط بی ام و میکنیم صحبتی از خودرو در میان نیست محصولاتی همچون تریلر کمپینگ با همکاری نورث فیس ، موس گیمینگ با همکاری ترمال تیک و صندلی چرخ دار مسابقه فیبر کربن تولید شده اند.

لباس بالدار الکتریکی با همکاری پیتر سالزمن

این بار ما شاهد همکاری BMW با پیتر سالزمن برای تولید به لباس بالدار یا وینگ سوت الکتریکی هستیم. پیتر سالزمن خلبان این لباس ها است او پژوهشگر علوم ورزشی در اتریش است و به طور قطع یکی از بهترین گزینه ها برای این پروژه بی ام و بوده است.

این پروژه ایده هیجان انگیز پرواز انسان را کمی به واقعیت نزدیک می کند این لباس علاوه بر شکل معمول بال های خفاش مانند مجهز به یک موتور الکتریکی دوموتوره شده است تا پرواز در آسمان را کمی شبیه به فیلم معروف IRON MAN برای انسان شبیه سازی کند.

لباس بالدار

ایده لباس بالدار مجهز به موتور پرواز بعد از فیلم مرد آهنی در بسیاری از شرکت های فناوری شکل گرفت اما در حال حاضر این لباس یکی از نزدیکترین به این ایده است که تست موفقی داشته است به احتمال زیاد برای تولید این محصول احتیاج به صبر و تحقیقات بیشتر داریم نظر شما درباره این لباس چیست در بخش نظرات دیدگاه خود را بیان کنید.

لباس بالدار الکتریکی
لباس بالدار
لباس بالدار
لباس بالدار بی ام و

دیدگاهتان را بنویسید